X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيدپروژه های نایاب - دانلود پاورپوینت روان سنجی و اندازه گیری چیست؟

پروژه های نایاب - دانلود پاورپوینت روان سنجی و اندازه گیری چیست؟

موضوعات
Category

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 125
» بازديد ديروز : 2
» افراد آنلاين : 2
» بازديد ماه : 124
» بازديد سال : 836
» بازديد کل : 6787
» اعضا : 0
» مطالب : 3080

دانلود پاورپوینت روان سنجی و اندازه گیری چیست؟


تاریخ انتشار پست : 1396/3/20 بازدید : 3

پاورپوینت روان سنجی و اندازه گیری چیست؟

پاورپوینت روان سنجی و اندازه گیری چیست؟دسته: روان شناسی
بازدید: 5 بار
فرمت فایل: pptx
حجم فایل: 1618 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 33

پاورپوینت روان سنجی و اندازه گیری چیست؟ شامل 33 اسلاید است و برای دانشجویان روانشناسی کاربرد دارد در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید

قیمت فایل فقط 7,900 تومان

خرید

پاورپوینت روان سنجی و اندازه گیری چیست؟

پاورپوینت روان سنجی و اندازه گیری  چیست؟ شامل 33 اسلاید است و برای دانشجویان روانشناسی کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

پاورپوینت روان سنجی و اندازه گیری  چیست؟

مقدمه

در تعریف اندازه‌ گیری گفته می‌شود فرآیندی که تعیین می‌کند یک شخص یا یک شی چه مقدار از یک ویژگی برخوردار است و سنجش را نوعی اندازه‌گیری می‌دانند که در آن از آزمون و وسائل دیگری استفاده می‌شود. بنابراین تعریف تعیین ویژگیهای مورد سنجش ، فرآیند اجرای سنجش و بررسی فرآورده‌ها سه بخش مهم سنجش و اندازه‌گیری به شمار می‌روند. بر این اساس سنجش و اندازه گیری را در سه بخش عمده مرحله طراحی ، مرحله اجرا و مرحله بررسی فرآورده‌ها می‌توان خلاصه کرد.

مرحله طراحی سنجش و اصول مربوط به آن

مرحله طراحی با سوالهایی از این نوع سروکار دارد: چه کاری انجام خواهیم داد، و شامل تصمیم‌هایی است درباره فعالیتهایی که قرار است انجام گیرند. بطور ویژه در این مرحله اقدامات زیر صورت می‌پذیرند. تحلیل موقعیت ، تعیین و توصیف هدفها ، توصیف پیش نیازها ، انتخاب یا تولید وسایل و ابزارهای مورد نیاز ، تدارک برنامه مورد نیاز. به منظور تحلیل موقعیت و یا شناخت پیش نیازها ممکن است به راهبردهایی دست زد که شرائط موجود را بهتر و مناسب‌تر توصیف کند تا بر آن اساس بتوان تصمیم‌های بعدی را دقیقتر و مناسبتر اتخاذ کرد، و تحلیل موقعیت کمک خواهد کرد تا امکانات و شرائط موجود شناسایی شده و بر آن اساس گامهای بعدی مثلا تهیه ابزار سنجش با واقع بینی صورت گیرد.

تعیین اهداف: سوالاتی از قبیل منظور از اجرای سنجش چیست؟ چگونه نتایجی مورد انتظار است؟ و ... اهداف کلی و جزئی سنجش را تعیین می‌کنند. تعیین اهداف دارای اهمیت زیادی است و به ویژه برای انتخاب و تولید ابزار سنجش بسیار مهم است.

 و ...

فهرست مطالب

مقدمه
مرحله طراحی سنجش و اصول مربوط به آن
مرحله اجرای سنجش و اصول مربوط به آن
مرحله بررسی فرآورده‌ها و اصول مربوط به آن
کاربرد سنجش در روان شناسی
پایان

 عنوان : روان سنجی و اندازه گیری چیست؟

فرمت : پاورپوینت

حجم : 1.58 مگابایت

تعداد صفحات : 33

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

پاورپوینت روان سنجی و اندازه گیری چیست؟

قیمت فایل فقط 7,900 تومان

خرید

برچسب ها : پاورپوینت روان سنجی و اندازه گیری چیست؟ , پاورپوینت روان سنجی و اندازه گیری چیست؟ , دانلود پاورپوینت روان سنجی و اندازه گیری چیست؟ , دانلود روان سنجی و اندازه گیری چیست؟ , روان سنجی و اندازه گیری چیست؟ , تحقیق روان سنجی و اندازه گیری چیست؟ , دانلود تحقیق روان سنجی و اندازه گیری چیست؟ , پروژه روان سنجی و اندازه گیری چیست؟ , دانلود پروژه روان سنجی و اندازه گیری چیست؟ , روانشناسی سنجش و اندازه گی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد