X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيدپروژه های نایاب - دانلود پاورپوینت خواب مصنوعی (حالت هیپنوز

پروژه های نایاب - دانلود پاورپوینت خواب مصنوعی (حالت هیپنوز

موضوعات
Category

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 132
» بازديد ديروز : 2
» افراد آنلاين : 2
» بازديد ماه : 131
» بازديد سال : 843
» بازديد کل : 6794
» اعضا : 0
» مطالب : 3080

دانلود پاورپوینت خواب مصنوعی (حالت هیپنوز


تاریخ انتشار پست : 1396/3/20 بازدید : 3

پاورپوینت خواب مصنوعی (حالت هیپنوز)

پاورپوینت خواب مصنوعی (حالت هیپنوز)دسته: روان شناسی
بازدید: 6 بار
فرمت فایل: pptx
حجم فایل: 1830 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 32

پاورپوینت خواب مصنوعی (حالت هیپنوز) شامل 32 اسلاید است و برای دانشجویان روانشناسی کاربرد دارد در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید

قیمت فایل فقط 7,900 تومان

خرید

پاورپوینت خواب مصنوعی (حالت هیپنوز)

پاورپوینت خواب مصنوعی (حالت هیپنوز) شامل 32 اسلاید است و برای دانشجویان روانشناسی کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

پاورپوینت خواب مصنوعی (حالت هیپنوز)

مقدمه

خواب هیپنوز بوسیله هیپنوتیزم ایجاد می‌شود و در حالتی است که ذهن نقاد و پرخاشگر به کنار گذاشته شده و در این شرایط افکار و تلقینات لازم به سوژه  داده می‌شود. یعنی آگاهی محدود شده سوژه به کمک هیپنوتیزم کننده اظهار می‌شود.

حالات جسمانی سوژه

در حالت هیپنوز قبل از همه چشم تحت تاثیر قرار می‌گیرد. پس تمام عضلات شکل بی‌حال شده و موج سستی و بی‌حالی تمام وجود سوژه را فرا می‌گیرد. این  سستی گاهی به حدی است که بازوها مانند سرب سنگین می‌شوند و وقتی آنها را بلند کنیم هیچ مقاومتی از خود نشان نمی‌دهند و اگر رها کنیم، چون قطعه‌ای چوب به طرف پایین سقوط می‌کند. در این حالت عامل باید محیط را برای احتمال و افتادن سوژه آماده کرده باشد. در حالت هیپنوز تمام بدن به حالت سستی و خواب رفتگی قرار گرفته و بیهوشی و بی‌حسی تمام قسمت‌های بدن را کلی یا جزیی در بر می‌گیرد. در حالت خواب عمیق ، انسان به بازگشت کامل سن ذهنی می‌رسد. ضمن اینکه حالتهای دیگری همچون بیهوشی ، بی‌حسی کامل ، فراموشی جزئی و موقت ، درگیری با توهم و خیالات مثبت و منفی همچنین انتقال کامل احساس به مکانی دور (تخلیه قالب) در او پیدا می‌شود. 

و ...

فهرست مطالب

مقدمه
حالات جسمانی سوژه
حالت خواب افراد مقاوم
آیا حالت هیپنوز تمرین پذیر است؟
قیاس خواب هیپنوز و خواب طبیعی
نکات آموزنده از حالت هیپنوز
پایان

 عنوان : خواب مصنوعی (حالت هیپنوز)

فرمت : پاورپوینت

حجم : 1.78 مگابایت

تعداد صفحات : 32

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

پاورپوینت خواب مصنوعی (حالت هیپنوز)


قیمت فایل فقط 7,900 تومان

خرید

برچسب ها : پاورپوینت خواب مصنوعی (حالت هیپنوز) , پاورپوینت خواب مصنوعی (حالت هیپنوز) , دانلود پاورپوینت خواب مصنوعی (حالت هیپنوز) , دانلود خواب مصنوعی (حالت هیپنوز) , خواب مصنوعی (حالت هیپنوز) , تحقیق خواب مصنوعی (حالت هیپنوز) , دانلود تحقیق خواب مصنوعی (حالت هیپنوز) , پروژه خواب مصنوعی (حالت هیپنوز) , دانلود پروژه خواب مصنوعی (حالت هیپنوز) , روانشناسی ادراک و احساس , پاورپوینت روانشناسی ادراک و احساس , د

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد